Par blogu

IMG-20180712-WA0088.jpg“Valkīras dienasgrāmata” ir blogs, kur Tu vari aizmirsties grāmatu atsauksmēs, izstaigāt sev nezināmas takas aizrautīgu ceļojumu aprakstos un iepazīt Latvijas lauku un uzņēmēju labumus, iespējams, atrodot kaut ko sev tuvu un vērtīgu.

Es gribu, lai grāmatas kļūst par Tavu kaislību, gluži tāpat kā man. Jo katra grāmata ir stāsts, kas sākas autora prātā un noslēdzas lasītāja sirdī.  Tā ir maģija, kurai nav līdzīgas. Atrast atmiņā paliekošu, sirds trīsas rosinošu grāmatu ir tāda pati laime, kā atrast vislabāko draugu – attiecībās ar to tu mācīsies būt cilvēks, tu saņemsi apbrīnojamu sajūtu buķeti un, mazliet egoistiski, bet tu vēlēsies to paturēt rokas stiepiena attālumā visu mūžu, lai smeltos dzīves piepildījuma sajūtu. Un tas ir tik vienreizēji – lasīt un izdzīvot tūkstoš dzīvju tā vietā, lai samierinātos ar vienu vienīgu…

Es vēlos, lai Tava iedvesma ir arī mani ceļojumi kalnu takās un dabas parkos, vietējo produktu atradumi, manas pārdomas par filmām, mūziku un dzīvi kopumā. Atrodi laiku baudīt šo dzīvi un saskatīt tās neatkārtojamās krāsas un lieliskās iespējas.

Pēc izglītības ģeogrāfe, darbā projektu vadītāja, es dzīvoju laukos un priecājos, ka nekas man netraucē bezmākoņu naktīs vērot zvaigznes.

Šķirstīsim dzīves lappuses kopā!

Bloga radītāja Māra

 

Ja vēlaties pārpublicēt vai izmantot bloga rakstu saturu vai fotoattēlus, lūdzu sazinieties ar mani.

E-pasts: mara.bitane@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/mara.bitane

Advertisements